Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості DJECO В'язані тварини надихнуть вашу дитину та подарує приємні емоції! Набір підходить дівчаткам і хлопчикам від 3 років.
Малята зможуть весело провести час і закріпити, щоб створити милого лева з гривою, що в'ється, папуга з яскравим пір'ям, веселого фламінго і ламу з святковим настроєм.
Готовими картинками можна прикрасити дитячу. Гра з набором допоможе розвинути акуратність, творче мислення та дрібну моторику.
Переваги комплекту:
- є можливість створити 4 зображення різних тварин;
— у наборі є всі необхідні матеріали: елементи кожного звіра, паперові смужки та клей.
Малята зможуть весело провести час і закріпити, щоб створити милого лева з гривою, що в'ється, папуга з яскравим пір'ям, веселого фламінго і ламу з святковим настроєм.
Готовими картинками можна прикрасити дитячу. Гра з набором допоможе розвинути акуратність, творче мислення та дрібну моторику.
Переваги комплекту:
- є можливість створити 4 зображення різних тварин;
— у наборі є всі необхідні матеріали: елементи кожного звіра, паперові смужки та клей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 23 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09868 |
| Вага | 0.69 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Творче мислення | 1 |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900098688 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 738 ₴





