Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для розмальовки DJECO Сімейка лисиць — це творчий подарунок для юного художника. Приготуйтеся до малювання, застеливши стіл спеціальною скатертиною, і дайте волю пензлику в руках і дитячій уяві.
Дитина може вільно малювати, заходячи за межі малюнка, потім він відокремлює безліч попередньо вирізані частини, щоб отримати бездоганне зображення лисиці! Щойно деталі висохнуть, діткам потрібно зібрати їх за допомогою паризьких застібок, щоб відтворити сімейство лисиць.
У комплекті:
- 12 аркушів для розфарбовування вільними формами;
- 1 палітра з 8 кольорів гуаші та 1 пензлик;
- 32 стержня;
- 1 захисне письмо;
- 1 буклет із покроковими поясненнями.
Вчіться незвично малювати та виходити за межі уяви разом із творчими іграшками. Набір для розмальовування підходить для дітей від 3 років.
Дитина може вільно малювати, заходячи за межі малюнка, потім він відокремлює безліч попередньо вирізані частини, щоб отримати бездоганне зображення лисиці! Щойно деталі висохнуть, діткам потрібно зібрати їх за допомогою паризьких застібок, щоб відтворити сімейство лисиць.
У комплекті:
- 12 аркушів для розфарбовування вільними формами;
- 1 палітра з 8 кольорів гуаші та 1 пензлик;
- 32 стержня;
- 1 захисне письмо;
- 1 буклет із покроковими поясненнями.
Вчіться незвично малювати та виходити за межі уяви разом із творчими іграшками. Набір для розмальовування підходить для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 23 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09897 |
| Вага | 0.68 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЭД | 3213100000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900098978 |
- Ціна: 1 043 ₴






