Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ланчу Kite K25-2705-1 виконана з міцного поліестеру та оснащена фольгованою термоізоляційною підкладкою. Завдяки цьому аксесуару ваші сніданки та ланчі будуть ще смачнішими та приємнішими. З ним теплі страви довше зберігатимуть тепло, а холодні – довше лишатимуться прохолодними.
ний дизайн та практична конструкція роблять термосумку не тільки трендовим аксесуаром, а і незамінним супутником у щоденних справах. Її зручно брати з собою у школу, на роботу, на прогулянку, на пікнік чи у подорож.
Містке відділення забезпечує достатньо простору для розміщення ланчбоксів з вашими улюбленими стравами. Ідеальне рішення для тих, хто дотримується активного стилю життя та здорового харчування.
Особливості:
- підтримує температуру їжі: гаряче довше залишається теплим, а холодне — прохолодним;
- матеріал зовні – міцний поліестер, всередині – фольгована термоізоляційна підкладка;
- термосумка легенька, компактна та містка, має розмір 24х13х14,5 см;
- 1 об’ємне відділення на блискавці;
- має текні ручки-переноски;
- трендовий формат та ефектний дизайн зі ним патерном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 115 г |
| Висота | 13 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 3.5 л |
| Розмір | Малий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 313 ₴








