Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний альбом, у якому є воскові олівці, багато розмальовок і наклейки. Розмальовку зручно брати із собою, адже все необхідне є в альбомі!
Розмір у складеному вигляді: 25 х 18 х 1 см.
Розмір у складеному вигляді: 25 х 18 х 1 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Формат | |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AEG004 |
| Вага | 0.06 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 25 |
| Код УКТВЭД | 9609909000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 840100801974 |
- Ціна: 115 ₴


