Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підкресліть свій яскравими татуюваннями!
У наборі: понад 75 татуювань; трафарети для блискучих глітер-тату; спеціальний маркер татуювання.
У наборі: понад 75 татуювань; трафарети для блискучих глітер-тату; спеціальний маркер татуювання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 23 см |
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 301106-1 |
| Вага | 0.12 кг |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 804589676034 |
- Ціна: 115 ₴


