Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості WeCool Алмазна мозаїка — чудовий подарунок для кожної дівчинки!
12 голографічних наклейок для декорування стразами! ний декор для кімнати та різних предметів.
12 голографічних наклейок для декорування стразами! ний декор для кімнати та різних предметів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 см |
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина | 2 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 301110-1 |
| Вага | 0.18 кг |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 804589676072 |
- Ціна: 241 ₴


