Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Canal Toys DIY Style 4 Ever Фабрика скрапбукінгу для шанувальників творчості.
У наборі:
- 4 аркуші стикерів;
- 4 стрічки зі стикерами;
- стрази;
- 3 трафарети;
- 25 друкованих аркушів паперу;
- 2 маркери;
- клей.
Набір рекомендований для дітей від 6 років.
У наборі:
- 4 аркуші стикерів;
- 4 стрічки зі стикерами;
- стрази;
- 3 трафарети;
- 25 друкованих аркушів паперу;
- 2 маркери;
- клей.
Набір рекомендований для дітей від 6 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 24 см |
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OFG283 |
| Вага | 0.27 кг |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3555801287978 |
- Ціна: 303 ₴


