Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості DIY Style 4 Ever Мої улюбленці Сім'я сяйних єдинорогів допоможе розвинути творчий потенціал малюка.
У наборі:
- Light Up великий єдиноріг;
- 2 маленькі єдинороги, що світяться в темряві;
- 3 аркуші з глітером стикерами;
- 2 маркери.
Набір рекомендований для дітей від 6 років.
Електроживлення 2 AAA (немає в комплекті).
У наборі:
- Light Up великий єдиноріг;
- 2 маленькі єдинороги, що світяться в темряві;
- 3 аркуші з глітером стикерами;
- 2 маркери.
Набір рекомендований для дітей від 6 років.
Електроживлення 2 AAA (немає в комплекті).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 см |
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OFG287 |
| Вага | 0.48 кг |
| Вік | 6+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3555801288012 |
- Ціна: 473 ₴


