Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малювання на обличчі будь-який візерунок для дитячого свята або веселого дозвілля допоможе палітра із 6 кольорів "Ніжність".
Тут зібрані теплі відтінки, які не різатимуть очей. Такі кольори застосовуються для добрих образів, створення веселих картинок на обличчі. Розмалювати шкіру можна як тільки дає фантазія.
Дівчаткам сподобаються квіточки, а хлопчикам машинки або зоряна тема. Головне — залучити фантазію. Малювати можуть як дорослі, так і діти. Ескіз можна пропрацювати заздалегідь або працювати експромтом. Головне — гарний настрій!
Фарби від DJECO — це висока якість і безпека для здоров'я. Палітра протестована європейськими дерматологами.
Грим рекомендований для дітей від 3 років.
Тут зібрані теплі відтінки, які не різатимуть очей. Такі кольори застосовуються для добрих образів, створення веселих картинок на обличчі. Розмалювати шкіру можна як тільки дає фантазія.
Дівчаткам сподобаються квіточки, а хлопчикам машинки або зоряна тема. Головне — залучити фантазію. Малювати можуть як дорослі, так і діти. Ескіз можна пропрацювати заздалегідь або працювати експромтом. Головне — гарний настрій!
Фарби від DJECO — це висока якість і безпека для здоров'я. Палітра протестована європейськими дерматологами.
Грим рекомендований для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 10 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 3 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09231 |
| Вага | 0.07 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЭД | 3304990000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 96 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900092310 |
- Ціна: 288 ₴


