-10%


Набір для творчості Djeco Наклейки для тіла Єдиноріг (DJ09575)
237 ₴
213 ₴
- В наявності
- Код: DJ09575
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий рожевий єдиноріг може завжди супроводжувати вашу дитину. Досить нанести його образ на руку або шию!
Набір наклейок на тіло Єдиноріг допоможе створити барвисті прикраси на шкірі. Казкові тварини дуже подобаються дітям, вони вимагають іграшки з ними, а тепер можна подарувати татуювання на тіло, яке супроводжуватиме малюка впродовж дня.
Серед малюнків мила конячка, хмаринки, зірочки — все зроблено з художнім смаком. Наклейка просто знімається, не залишаючи слідів. Зображення безпечні для здоров'я й не містять небезпечних хімічних сполук.
Набір наклейок на тіло Єдиноріг допоможе створити барвисті прикраси на шкірі. Казкові тварини дуже подобаються дітям, вони вимагають іграшки з ними, а тепер можна подарувати татуювання на тіло, яке супроводжуватиме малюка впродовж дня.
Серед малюнків мила конячка, хмаринки, зірочки — все зроблено з художнім смаком. Наклейка просто знімається, не залишаючи слідів. Зображення безпечні для здоров'я й не містять небезпечних хімічних сполук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 23 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 1 см |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09575 |
| Вага | 0.04 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЭД | 4908900000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 3070900095755 |
- Ціна: 213 ₴

