Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З набором для творчості Квіти діти можуть створювати всілякі браслети, намисто та намиста з підвісками й без.
В арсеналі є 450 намистин із дерева, що мають різний розмір, а також різні листочки та квіточки, які зроблять прикрашання витвором мистецтва.
Нанизуйте елементи комплекту на шнурок-гумку в будь-якій вподобаній послідовності та дивіться, що виходить.
Набір для творчості з дерев'яними намистинами Квіти DJECO допоможе розвинути креативність і відчуття стилю з малих років.
В арсеналі є 450 намистин із дерева, що мають різний розмір, а також різні листочки та квіточки, які зроблять прикрашання витвором мистецтва.
Нанизуйте елементи комплекту на шнурок-гумку в будь-якій вподобаній послідовності та дивіться, що виходить.
Набір для творчості з дерев'яними намистинами Квіти DJECO допоможе розвинути креативність і відчуття стилю з малих років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 15 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ09808 |
| Вага | 0.4 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503009900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 32 |
| Матеріал | інші |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Франція |
| Творче мислення | 1 |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 3070900098084 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 644 ₴



