Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кумедний робот-хамелеон від торгової марки Silverlit — ьний подарунок дитині, яка любить світ дикої природи. Потіште свого малюка найкращим інтерактивним мисливцем, що викликає запаморочення і усмішку на обличчі дітей і дорослих.
Головні переваги робота:
може рухати очима та хвостом;
тіло робота підсвічується і змінює кольори;
реалістичне полювання на три рухи: наближення до жертви, прицілювання, захоплення.
В ігровому наборі представлені: робот-хамелеон; кумедні приманки; пульт керування; інструкція.
Робот із пультом працює від батарейок (4 батарейки типу АА і 2 батарейки типу АА — не в комплекті).
Головні переваги робота:
може рухати очима та хвостом;
тіло робота підсвічується і змінює кольори;
реалістичне полювання на три рухи: наближення до жертви, прицілювання, захоплення.
В ігровому наборі представлені: робот-хамелеон; кумедні приманки; пульт керування; інструкція.
Робот із пультом працює від батарейок (4 батарейки типу АА і 2 батарейки типу АА — не в комплекті).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silverlit |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 22 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 88538 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Вага | 0.92 кг |
| Уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503009500 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 6 |
| Координація рухів | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Підходить для сюжетно-ролевих ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Робототехніка |
| Тип використовуваних батарейок | АА |
| Колір | білий, чорний |
| Штрихкод | 4191813885382 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 2 611 ₴











