
Пенал без наповнення "FC Barcelona" 1 відділення, Kite (BC25-680)
261 ₴
- В наявності
- Код: BC25-680
Шкільний пенал BC25-680 виконаний із міцного поліестеру. Лаконічна модель з 1 відділенням на блискавці. Пенал дуже легкий та компактний: у ньому легко знайти необхідну канцелярію. Завдяки чудовій місткості, все необхідне письмове приладдя завжди буде під рукою.
Кольори довго зберігають свою первинну насиченість, а застібка працює надійно та плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіку, чудово справляються із частим використанням на кожному уроці.
Модель рекомендована для учнів середньої та старшої школи. Креативний дизайн у популярній ліцензії FC Barcelona сподобається підліткам.
Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, , інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
- 1 основне відділення на блискавці – зручне та містке;
- розмір: 8,5x19,5x3 см – компактний та легенький;
- матеріал – зносостійкий поліестер, усередині – міцна ована підкладка;
- ний дизайн в ліцензії FC Barcelona – для натхнення;
- декор: об'ємний друк, брелок-підвіска з тасьми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 30 г |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 8.5 см |
- Ціна: 261 ₴






