
Пенал без наповнення "Avatar" 1 відділення, Kite (AV25-642)
239 ₴
- В наявності
- Код: AV25-642
Шкільний пенал Kite AV25-642 – на, легенька та компактна модель, виконана з міцного поліестеру. Пенал дозволяє розмістити все необхідне письмове приладдя та інші канцелярські дрібниці. Модель практично не займає місця в рюкзаку та радує неймовірно легкою вагою. Цей пенал – лаконічний, зручний та практичний, зі своєю неповторною родзинкою.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, чудово справляються з регулярним використанням на кожному уроці.
Трендовий дизайн у сміливій та емоційній ліцензії Avatar: The Last Airbender даруватиме натхнення.
Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, , інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
- 1 відділення – містке та лаконічне;
- застібка – практична блискавка;
- розмір: 7x19x4 см – дуже компактний та легенький;
- матеріал – зносостійкий поліестер, усередині – міцна ована підкладка;
- ний дизайн для гарного настрою
- декор: об'ємний друк.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 30 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 239 ₴






