
Шкільний рюкзак напівкаркасний Education "Hello Kitty", Kite (HK25-724S) + пенал у подарунок
3 110 ₴
- Немає в наявності
- Код: HK25-724S
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шкільний рюкзак напівкаркасний Education "Hello Kitty", Kite (HK25-724S) + пенал у подарунок»
Шкільний напівкаркасний рюкзак Kite HK25-724S – неймовірно компактна та легенька модель, ідеально підходить для діток, які йдуть у перший клас.
Полегшений малогабаритний рюкзак – оптимальний варіант для дітлахів худорлявої статури та маленького зросту. З цим наплічником буде максимально легко та зручно ходити в школу та на підготовчі заняття.
Продумана організація простору зі зручними кишенями та відділеннями допоможе завжди підтримувати вміст рюкзака в порядку. ний дизайн з ефектним декором надихатиме навчатися з радістю. Ортопедична конструкція забезпечує максимальний комфорт для дитини та сприяє підтримці правильної постави.
Модель схвалена німецьким Інститутом Здоров'я та Ергономіки IGR, адаптована під вікові фізичні особливості школярів. Рекомендована для дітей віком 6-8 років та зростом 115 – 130 см.
Дивовижний дизайн в улюбленій ліцензії дітлахів Hello Kitty щодня даруватиме радість від взаємодії з улюбленими героями.
Приємний бонус від Kite. Разом з рюкзаком ви отримуєте ний гаманець з карабіном, який можна носити як пристебнутим до рюкзака, так і окремо, як самостійний аксесуар.
Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, , інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Kids з м'якими дихаючими подушечками повторює природні вигини спини;
- комфортні дихаючі лямки S-подібної форми знижують навантаження на плечі;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки та рівномірно розподіляє вагу;
- велика фронтальна кишеня на блискавці;
- 2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або невеликого термоса;
- м'яка ущільнена ручка-переноска;
- текна ручка-петля;
- зносостійке EVA-дно з ніжками, які допоможуть уникнути забруднень;
- світловідбивні елементи з 4 сторін – щоб дитину було видно в темний час доби;
- надійна фурнітура – блискавки працюють плавно, пуллери – з приємним на дотик покриттям;
- знімний гаманець на карабіні – ний та функціональний;
- декор: аплікація з плюшевої тканини, вишивка, брелок-підвіска у формі зірочки.
Рюкзак всередині:
- 2 відділення – місткі та просторі;
- кишеня для планшета з м'яким плюшем всередині – для дбайливого зберігання гаджета;
- кишеня для телефону з плюшевою вставкою для захисту екрану;
- внутрішня система роздільників з фіксуючою резинкою – для зошитів і книжок;
- зручна знімна ключниця;
- поле для персональних даних власника;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишені;
- міцна ована підкладка.
До цього рюкзака ідеально пасуватиме пенал HK25-662-1 та сумка для взуття HK25-601M-1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 750 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), S(115-130 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 3 110 ₴











