
Набір для малювання Crayola Mini Kids Мій перший набір для малювання з наклейками (256287.106)
229 ₴
- Немає в наявності
- Код: 256287.106
+380 (73) 678-14-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Crayola Mini kids Мій перший набір для малювання спеціально розроблений для заохочення дітей у пізнанні світу, насолоди радістю малювання й веселими стикерами.
Коробка містить:
- 8 яскравих кольорових воскових олівців;
- 8 фломастерів;
- 6 аркушів із великими наклейками тварин;
- 6 аркушів із наклейками геометричних фігур;
- 1 забарвлення.
Компоненти всіх наборів Mini Kids можна змити та випрати. Тому мами та тати можуть розслабитися, поки їхній маленький Ван Гог малює, навіть якщо на ньому більше фарби, ніж на папері!
За допомогою Mini Kids діти можуть проявляти своє художнє бачення і творчі здібності з раннього віку.
Коробка містить:
- 8 яскравих кольорових воскових олівців;
- 8 фломастерів;
- 6 аркушів із великими наклейками тварин;
- 6 аркушів із наклейками геометричних фігур;
- 1 забарвлення.
Компоненти всіх наборів Mini Kids можна змити та випрати. Тому мами та тати можуть розслабитися, поки їхній маленький Ван Гог малює, навіть якщо на ньому більше фарби, ніж на папері!
За допомогою Mini Kids діти можуть проявляти своє художнє бачення і творчі здібності з раннього віку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crayola |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 19 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 256287.106 |
| Вага | 0.48 кг |
| Вага (кг) | 0,48 |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Уява | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЭД | 9609909000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Милосердя | 1 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Серія | Mini Kids |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 5025123105703 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 229 ₴



