Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціальні фломастери з яскравими насиченими кольорами, якими можна малювати на скляних поверхнях дверей, вікон і дзеркал.
Їх можна легко змити або витерти. Ці фломастери абсолютно безпечні та сприяють розвитку моторики рук і самовираження. Використовуйте їх, щоб відчути себе художником!
У комплекті 8 змивальних фломастерів різних кольорів.
Їх можна легко змити або витерти. Ці фломастери абсолютно безпечні та сприяють розвитку моторики рук і самовираження. Використовуйте їх, щоб відчути себе художником!
У комплекті 8 змивальних фломастерів різних кольорів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crayola |
| Висота | 2 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 14 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58-8165 |
| Вага | 0.1 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Код УКТВЭД | 9608500000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 0071662081652 |
- Ціна: 129 ₴


