Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діти отримають масу задоволення, створюючи багатошарові малюнки в пастельних блискучих кольорах.
Простий у використанні. Видавлюючи невелику кількість клею на поверхню паперу, можна створювати рельєфні малюнки або написи. Ідеально підходить для прикрашання листівок, малюнків та багато іншого!
Декоративний липкий 3д нетоксичний маркер легко змивається за допомогою води та мила. Паковання містить 8 кольорів.
Простий у використанні. Видавлюючи невелику кількість клею на поверхню паперу, можна створювати рельєфні малюнки або написи. Ідеально підходить для прикрашання листівок, малюнків та багато іншого!
Декоративний липкий 3д нетоксичний маркер легко змивається за допомогою води та мила. Паковання містить 8 кольорів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crayola |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 2 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 69-3524 |
| Вага | 0.15 кг |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЭД | 9608500000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для творчості |
| Серія | Pastel |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 071662135249 |
- Ціна: 224 ₴


