Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте у світ чудес із лялькою Тарла Enchantimals і її дружньою кішечкою. Вони найкращі друзі й так схожі!
Лялька руденька кішечка Тарла 15 см одягнена в симпатичне вбрання із зірочками, спідничка прикрашена принтом з милими мордочками кошенят. У ляльки фіолетові черевики. Милі вушка видно з розкішного каштанового волосся, зібраних у ні пучок. Вона навіть має хвіст! Створюйте історії про надзвичайну дружбу Енчантималс.
До набору входять:
• лялька Enchantimals Тарла 15 см з одягом і аксесуарами;
• звірятка 5 см.
Для гри батарейки не потрібні. Лялька підходить для дівчаток від 4 років.
Лялька руденька кішечка Тарла 15 см одягнена в симпатичне вбрання із зірочками, спідничка прикрашена принтом з милими мордочками кошенят. У ляльки фіолетові черевики. Милі вушка видно з розкішного каштанового волосся, зібраних у ні пучок. Вона навіть має хвіст! Створюйте історії про надзвичайну дружбу Енчантималс.
До набору входять:
• лялька Enchantimals Тарла 15 см з одягом і аксесуарами;
• звірятка 5 см.
Для гри батарейки не потрібні. Лялька підходить для дівчаток від 4 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchantimals |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 22 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HHB91 |
| Вага | 0.101 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 8 |
| Матеріал | пластик, струм |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-ролевих ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | City Tails |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 0194735063123 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 473 ₴






