Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка Fisher-Price Smart Stages Розумне цуценя багатомовне стане справжнім другом і провідником у цікавий світ розвитку та відкриттів.
Цуценя обладнане сучасною технологією Smart Stages, яка має три режими навчання, допомагаючи вивчати та запам'ятовувати перші слова, кольори, цифри та форми.
На животі розташована кругла панель із різнобарвними кнопками, які активують понад 80 звуків, пісень та фраз, що розважають малюка та сприяють розвитку мовлення й уяви, а також за допомогою спеціальних кнопок можна змінювати режим навчання та мови.
Розумне цуценя співає про дружбу, обійми, смачне печиво, і навіть про маленькі ручки та ніжки, кожна пісенька — це крок до великих відкриттів. Крім того, завдяки приємній колірній палітрі та ніжним на дотик матеріалам, іграшка розвиває сенсорику та зорове сприйняття.
Спеціальна кнопка із зображенням глобуса дає змогу вибрати одну із шести мов: українську, англійську, литовську, латвську, естонський та іврит.
Рекомендовано для дітей від 6 місяців.
Цуценя обладнане сучасною технологією Smart Stages, яка має три режими навчання, допомагаючи вивчати та запам'ятовувати перші слова, кольори, цифри та форми.
На животі розташована кругла панель із різнобарвними кнопками, які активують понад 80 звуків, пісень та фраз, що розважають малюка та сприяють розвитку мовлення й уяви, а також за допомогою спеціальних кнопок можна змінювати режим навчання та мови.
Розумне цуценя співає про дружбу, обійми, смачне печиво, і навіть про маленькі ручки та ніжки, кожна пісенька — це крок до великих відкриттів. Крім того, завдяки приємній колірній палітрі та ніжним на дотик матеріалам, іграшка розвиває сенсорику та зорове сприйняття.
Спеціальна кнопка із зображенням глобуса дає змогу вибрати одну із шести мов: українську, англійську, литовську, латвську, естонський та іврит.
Рекомендовано для дітей від 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 25 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JFD23 |
| Вага | 0.59 кг |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вік дітей, цемес. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Код УКТВЭД | 9503004100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 2 |
| Підкатегорія (АФК) | Інтерактивні іграшки |
| Серія | Сумішайся та вчися |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 0194735293995 |
| Мова пісень/слів | українська |
- Ціна: 2 089 ₴




