
Інтерактивна іграшка Fisher-Price Smart Stages Сестренка розумного цуценяти багатомовна (JFD32)
2 089 ₴
- Немає в наявності
- Код: JFD32
+380 (73) 678-14-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка Fisher-Price Smart Stages Сестренка розумного цуценяти багатомовна стане справжньою подругою та дротницею в захопливий світ розвитку та відкриттів.
Сестричка обладнана сучасною технологією Smart Stages, яка має три режими навчання, допомагаючи вчити й запам'ятовувати перші слова, кольори, цифри та форми.
На животі розташована кругла панель із різнобарвними кнопками, що активують понад 80 звуків, пісень та фраз. Вони розважатимуть малюка та сприятимуть розвитку мовлення й уяви, а також за допомогою спеціальних кнопок можна змінювати режим навчання та мови.
Сестричка співає про дружбу, обійми, смачне печиво, і навіть про маленькі ручки та ніжки, кожна пісенька — це крок до великих відкриттів. Крім того, завдяки приємній колірній палітрі та ніжним на дотик матеріалам, іграшка розвиває сенсорику та зорове сприйняття.
Спеціальна кнопка із зображенням глобуса дає змогу вибрати одну із шести мов: українську, англійську, литовську, латвську, естонський та іврит.
Рекомендовано для дітей від 6 місяців.
Сестричка обладнана сучасною технологією Smart Stages, яка має три режими навчання, допомагаючи вчити й запам'ятовувати перші слова, кольори, цифри та форми.
На животі розташована кругла панель із різнобарвними кнопками, що активують понад 80 звуків, пісень та фраз. Вони розважатимуть малюка та сприятимуть розвитку мовлення й уяви, а також за допомогою спеціальних кнопок можна змінювати режим навчання та мови.
Сестричка співає про дружбу, обійми, смачне печиво, і навіть про маленькі ручки та ніжки, кожна пісенька — це крок до великих відкриттів. Крім того, завдяки приємній колірній палітрі та ніжним на дотик матеріалам, іграшка розвиває сенсорику та зорове сприйняття.
Спеціальна кнопка із зображенням глобуса дає змогу вибрати одну із шести мов: українську, англійську, литовську, латвську, естонський та іврит.
Рекомендовано для дітей від 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 25 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JFD32 |
| Вага | 0.57 кг |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вік дітей, цемес. | 6 |
| Вікова група | Від 6 місяців |
| Код УКТВЭД | 9503004100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 2 |
| Підкатегорія (АФК) | Інтерактивні іграшки |
| Серія | Сумішайся та вчися |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 0194735293926 |
| Мова пісень/слів | українська |
- Ціна: 2 089 ₴



