
Органічні серветки Eco by Naty з алоє 56 шт
295 ₴
- В наявності
- Код: 7330933245036
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча шкіра потребує не тільки ретельного, але і безпечного догляду. Доповненням до основного догляду, обов'язково, повинні стати вологі серветки від шведського у Eco by Naty.
Вони виготовлені з біорозкладної целюлози без ГМО і на 98,5% просочені очищеною водою. Не містять спирту, хлору, парабенів, фталатів, штучних барвників та синтетичних ароматів. Завдяки цьому, вологі серветки Eco by Naty дбайливо очищають і доглядають за шкірою малюка, не викликаючи алергічних реакцій, свербіння і почервоніння.
Вони можуть використовуватися для очищення ручок і навіть інтимних зон малюків. Підходять для догляду за новонародженими. З алоє.
В якості антисептичного антибактеріального компонента у вологих серветках Eco by Naty використовується екстракт ромашки лікарської.
Гіпоалергенні. Підходять для чутливої шкіри. Підтримують природний кислотний баланс шкіри: рН 4,50 +/- 0,50. Серветки мають екосертифікати: EcoCert, Vegan (V-Label), OK Compost, Hypoallergenic.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECO by Naty |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вміст спирту | Ні |
| Гіпоалергенний | Так |
| Дія | Тонізуючу, Антисептичне, Зволожуюче, Освіжаюче, Дезодоруюче, Протизапальне, Антибактеріальне, Очищаючий |
| Екстракт | Алое |
| Запах | Без запаху |
| Кількість в упаковці | 56 шт. |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Область застосування | Інтимні зони, Руки, Тіло, Сідниці |
| Рівень pH | 4.5 |
| Синтетичні віддушки | Ні |
| Тип вологих серветок | Дитячі |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Вага | 40 г |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 0.3 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації | Швеція |
| Тип | Вологі серветки |
- Ціна: 295 ₴







