Рюкзак для дошкільнят Kite Kids HW25-2735XS – ідеальний аксесуар для маленьких дослідників 4-7 років, які ходять до дитячого садочку чи починають відвідувати підготовчі заняття.
Рюкзак вирізняється своєю компактністю, легкістю та зручністю, тому стане чудовим помічником у повсякденних справах дитини. Легенький рюкзачок зручно носити, він комфортно відчувається і не обмежує рухи малюка. Його можна брати із собою на гуртки, заняття або прогулянки.
Продумана організація простору дозволяє акуратно розмістити всі необхідні речі – від пляшечки з водою до улюблених іграшок та зошитів.
Висока якість матеріалів гарантує, що рюкзак готовий до активного використання. Тканина міцна, легка та зносостійка, а блискавки працюють плавно та надійно. Модель зберігатиме свій первісний вигляд протягом тривалого часу. Поєднання різних приємних на дотик фактур захоплює дитину і робить знайомство з рюкзаком ще цікавішим.
Рюкзак у ліцензійному дизайні Hot Wheels подарує радість та натхнення.
Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, , інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:
- ущільнена спинка з сіточкою – м'яка і комфортна;
- широкі S-подібні регульовані лямки з м'якою дихаючої сіточкою;
- нагрудний ремінь фіксує рюкзачок в зручному положенні, не дає йому бовтатися під час ходьби і рухливих ігор;
- 2 бічні сітчасті кишені на резинці – для пляшечки з водою або невеличкого термоса;
- лаконічна ручка-петля;
- надійна фурнітура – блискавки, які плавно працюють та приємні на дотик пуллери;
- світловідбивні елементи – щоб дитину було видно в темний час доби;
- матеріал – міцний поліестер;
- декор: об'ємний друк, гумовий брелок-підвіска з металевим карабіном.
Рюкзак всередині:
- 2 містких відділення;
- міцна ована підкладка;
- поле для персональних даних власника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 320 г |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 9 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | XS(до 115 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 32.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 131 ₴











