
Рюкзак для старшої школи Education teens "Attack on Titan Season", Kite (AT25-949L)
2 175 ₴
- В наявності
- Код: AT25-949L
Рюкзак Kite AT25-949L – поєднує в собі легкість, продуману організацію простору та крутий дизайн. Він стане незамінним помічником у школі та у повсякденних справах. Модель рекомендована для підлітків віком від 12 років, на зріст від 145 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефона.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
ний дизайн у ліцензії Attack on Titan даруватиме натхнення.
Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, , інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:
- ортопедична дихаюча спинка Air Comfort знижує навантаження на спину та дарує відчуття комфорту;
- широкі ущільнені лямки S-подібної форми – легенькі та зручні;
- знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак в зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження;
- об'ємна передня кишеня на блискавці, всередині якої – кишеня для телефона з плюшем, а також – зручний органайзер для дрібниць та знімна ключниця;
- 2 невеликі передні кишені на блискавці;
- таємна кишенька на спинці – для важливих секретиків;
- бічна кишеня на резинці для невеликого термоса або пляшечки з водою;
- текна ручка-петля;
- практичне посилене дно;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки з водовідштовхувальним просоченням, зручні пуллери;
- світловідбивні елементи для видимості на дорозі в темну пору доби;
- декор: об'ємний друк, аплікація з комбінованих матеріалів, світловідбивне гумове нанесення, гумовий бейдж, брелок-підвіска з комбінованих матеріалів на металевому карабіні.
Рюкзак всередині:
- 1 просторе відділення;
- кишеня для ноутбука;
- кишеня для планшета з плюшем для захисту гаджета;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишеньки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 740 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 29.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12 років |
- Ціна: 2 175 ₴










