Дошкільний рюкзак Kite Kids K25-2727XS-5 призначений для дітлахів віком від 4 до 7 років.
Чудовий вибір для підготовчих занять, секцій та прогулянок. Модель також підходить для першокласників, як зручний додатковий рюкзак для позашкільних занять.
Продуманий простір дозволяє розмістити всі необхідні речі: улюблену іграшку, пляшечку з водою або смаколик.
Фішка цього рюкзака — нашивка з липучкою, яка дає можливість легко змінювати його дизайн під настрій. Бейджі кріпляться на липучку, що дозволяє швидко кастомізувати рюкзак у будь-якому стилі.
У Kite є величезний асортимент різних бейджів, трендових підвісок і брелоків. Хочеш новий образ? Просто змінюй аксесуари: вжух і рюкзак виглядає зовсім інакше! Будь ьним: створюй свій унікальний кожного дня!
Він виготовлений з міцних матеріалів і оснащений надійною фурнітурою. А отже готовий до активного використання та веселих пригод. Плавно працюючі блискавки; легкий та міцний тек; продуманий до дрібниць та приємний на дотик об'ємний декор. Рюкзак зберігає свій первісний вигляд навіть після численних прогулянок, не тьмяніє на сонці й не втрачає форми.
Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, , інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:
- ущільнена спинка з сіточкою – м'яка і комфортна;
- широкі S-подібні регульовані лямки з м'якою дихаючою сіточкою;
- нагрудний ремінь фіксує рюкзачок в зручному положенні, не дає йому бовтатися під час ходьби і рухливих ігор;
- об'ємна передня кишеня на блискавці;
- 2 бічні сітчасті кишені на резинці – для пляшечки з водою або невеличкого термоса;
- лаконічна ручка-петля;
- надійна фурнітура – блискавки, які плавно працюють та приємні на дотик пуллери;
- світловідбивні елементи – щоб дитину було видно в темний час доби;
- декор: знімні бейджі на липучці.
Рюкзак всередині:
- 1 містке основне відділення;
- 2 внутрішні кишені;
- міцна ована підкладка;
- поле для персональних даних власника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 310 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 8.5 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | XS(до 115 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 23 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 218 ₴











