
Рюкзак для підлітка Education teens "Kuromi", Kite (HK25-2587M-2)
3 349 ₴
- В наявності
- Код: HK25-2587M-2
Рюкзак Kite HK25-2587M-2 – неймовірно ний молодіжний наплічник зачаровує привабливим дизайном і ьним фактурним декором.
Рюкзак зручний, компактний та місткий! Усередині та зовні багато кишень, щоб вміст зберігався в бездоганному порядку та був зручно розкладений «по поличках».
Модель рекомендована для дітей від 9-12 років, на зріст від 130-145 см. Вона ефектно доповнить та стане улюбленим аксесуаром для школи та прогулянок містом.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефона.
Трендова молодіжна модель – популярний хіт стріт-стайлу та яскрава зірка шкільних коридорів! Сміливий та яскравий дизайн в найулюбленішій ліцензії дівчат Kuromi допоможе навчатися із особливим задоволенням, з рюкзаком своєї мрії на плечах.
Фішка цього рюкзака — кишеня з липучкою, яка дає можливість легко змінювати дизайн під настрій. Бейджі кріпляться на липучку, і це дозволяє швидко кастомізувати рюкзак у будь-якому стилі.
У Kite є величезний асортимент різних бейджів, трендових підвісок і брелоків. Хочеш новий образ? Просто змінюй аксесуари: вжух і рюкзак виглядає зовсім інакше! Будь ьним: створюй свій унікальний кожного дня!
Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, , інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:
- ортопедична дихаюча спинка Air Comfort з м’якими подушечками знижує навантаження на спину та дарує відчуття комфорту;
- широкі м'які лямки S-подібної форми – легенькі та зручні;
- знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак в зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження;
- передня кишеня з м'якою флісовою підкладкою для окулярів;
- 3 об’ємні фронтальні кишені;
- 2 еластичні бічні кишені – для термоса або пляшечки з водою;
- потайна кишеня на спинці – для важливих секретиків;
- м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині та текна петля;
- посилене дно – практичне та стійке;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки та зручні пуллери-підвіски;
- світловідбивні елементи для видимості на дорозі у темну пору доби;
- декор: об'ємний друк, знімні бейджі на липучці, знімний гаманець на карабіні.
Рюкзак всередині:
- 2 місткі відділення;
- роздільники для книг та зошитів з фіксуючою резинкою – для ідеальної організації простору та оптимального збалансування ваги вмісту;
- кишеня для планшета з плюшем для захисту гаджета;
- кишеня із плюшевою підкладкою для телефону;
- органайзер для канцелярії та дрібниць;
- кишеня на блискавці;
- знімна ключниця;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишеньки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 850 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 3 349 ₴










