Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Barbie обожнює експериментувати та створювати нові образи! З лялькою Barbie «Райдужний леопард» діти зможуть створювати неймовірні райдужні образи з леопардовими домішками. Відкиньте волосся ляльки в сторону для того, щоб відкрити райдужне омбре.
Зробіть гру ще цікавішою — занурте щіточку з набору в холодну воду та проведіть нею по гладко виголеній частині голови для прояву леопардових цяток. Під час контакту з теплою водою вони знову зникнуть. Цю трансформацію можна повторювати безліч разів.
До набору також входить 16 аксесуарів, які допоможуть у створенні неймовірного образу. Серед аксесуарів є 2 шпильки для волосся, 3 браслети (можна також використовувати як прикрасу для волосся), 3 гумки, гребінець, футболка, жилетка під джинсу, обруч із вушками, намисто, рюкзак, додаткова пара взуття та ємність для крижаної води.
Діти будуть у захваті від безмежних можливостей прояву своєї креативності та стилю! Набір підходить для дітей від 3 до 7 років.
Зробіть гру ще цікавішою — занурте щіточку з набору в холодну воду та проведіть нею по гладко виголеній частині голови для прояву леопардових цяток. Під час контакту з теплою водою вони знову зникнуть. Цю трансформацію можна повторювати безліч разів.
До набору також входить 16 аксесуарів, які допоможуть у створенні неймовірного образу. Серед аксесуарів є 2 шпильки для волосся, 3 браслети (можна також використовувати як прикрасу для волосся), 3 гумки, гребінець, футболка, жилетка під джинсу, обруч із вушками, намисто, рюкзак, додаткова пара взуття та ємність для крижаної води.
Діти будуть у захваті від безмежних можливостей прояву своєї креативності та стилю! Набір підходить для дітей від 3 до 7 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 23 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 33 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GRN81 |
| Вага | 0.3 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Матеріал | пластик, струм |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-ролевих ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 887961909029 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 758 ₴







