Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вау! Це нові, ще яскравіші Barbie Cutie Reveal серії «Друзі з джунглів» з 10 сюрпризами в одному пакованні!
Подаруйте своїй дівчинці наймиліші враження від розпакування плюшевих друзів-звірят. У цій серії дівчатка познайомляться з новими тваринами — чарівним Слоненям, милим Тигреням, яскравим Туканом і веселою Мавпочкою.
Розпакуйте цей набір, щоб знайти яскравого плюшевого тукана. Зніміть голову костюма, і ви побачите світлошкіру ляльку Barbie з довгим каштановим волоссям із кольоровими вставками. Відкрийте 4 пакетики, які входять до комплекту, щоб знайти всередині додатковий одяг і аксесуари: різнобарвну спідницю, пару взуття, губку-гребінець, сонцезахисні окуляри та мінітуканчика, маленького улюбленця ляльки.
Верхня частина костюма вивертається й перетворюється на яскраву різнобарвну флісову шубку. Додайте інші елементи одягу й аксесуарів, щоб повністю змінити образ Barbie.
Сюрпризи тривають! Проявіть додаткові ефекти на обличчі ляльки та мордчику її маленького улюбленця. Для цього просто занурте губку-гребінець у крижану воду та проведіть по цих місцях. На щічках ляльки з'являться милі зірочки та проявиться макіяж на повіках і губах. А в її маленького вихованця "відкриються" очі — такий симпатяг! Щоб повернути первісний вигляд, повторіть дії, використовуючи теплу воду. Тоді туканчик "закриє" очі, ніби заснув, і його можна покласти на голову костюма, використовуючи його як ліжко. Повторюйте це перевтілення знову й знову!
Ляльки Barbie Cutie Reveal серії "Друзі з джунглів" — це чудовий подарунок для дітей віком від 3 до 7 років, особливо тих, які обожнюють милі сюрпризи! Лялька не може стояти самостійно. Кольори й аксесуари можуть відрізнятися.
Подаруйте своїй дівчинці наймиліші враження від розпакування плюшевих друзів-звірят. У цій серії дівчатка познайомляться з новими тваринами — чарівним Слоненям, милим Тигреням, яскравим Туканом і веселою Мавпочкою.
Розпакуйте цей набір, щоб знайти яскравого плюшевого тукана. Зніміть голову костюма, і ви побачите світлошкіру ляльку Barbie з довгим каштановим волоссям із кольоровими вставками. Відкрийте 4 пакетики, які входять до комплекту, щоб знайти всередині додатковий одяг і аксесуари: різнобарвну спідницю, пару взуття, губку-гребінець, сонцезахисні окуляри та мінітуканчика, маленького улюбленця ляльки.
Верхня частина костюма вивертається й перетворюється на яскраву різнобарвну флісову шубку. Додайте інші елементи одягу й аксесуарів, щоб повністю змінити образ Barbie.
Сюрпризи тривають! Проявіть додаткові ефекти на обличчі ляльки та мордчику її маленького улюбленця. Для цього просто занурте губку-гребінець у крижану воду та проведіть по цих місцях. На щічках ляльки з'являться милі зірочки та проявиться макіяж на повіках і губах. А в її маленького вихованця "відкриються" очі — такий симпатяг! Щоб повернути первісний вигляд, повторіть дії, використовуючи теплу воду. Тоді туканчик "закриє" очі, ніби заснув, і його можна покласти на голову костюма, використовуючи його як ліжко. Повторюйте це перевтілення знову й знову!
Ляльки Barbie Cutie Reveal серії "Друзі з джунглів" — це чудовий подарунок для дітей віком від 3 до 7 років, особливо тих, які обожнюють милі сюрпризи! Лялька не може стояти самостійно. Кольори й аксесуари можуть відрізнятися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 33 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 10 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HKR00 |
| Вага | 0.4 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Матеріал | пластик, струм, інші |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-ролевих ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | Cutie Reveal |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 0194735106967 |
| Емоційний інтелект | 1 |
- Ціна: 1 898 ₴








