Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотири барвисті ляльки-русалки серії «Дримтопія» від Barbie оживляють яскраві кольори веселки! На вибір пропонуються русалки блакитного, жовтогарячого, персикового та ніжно-бузкового кольору.
Кожна лялька має ліф, прикрашений мушлями унікального дизайну, а також скульптурний хвіст тропічного кольору з омбре плавниками! ьні обручі на голову, виготовлені в океанічному стилі, доповнюють яскраве, вибілене волосся.
Діти можуть зібрати всю колекцію лялечок-русалок, щоб надихатися історіями дружби та уявляти фантастичні світи.
Казкові ляльки Barbie стануть чарівним подарунком для дітей від 3 років!
Кожна лялька має ліф, прикрашений мушлями унікального дизайну, а також скульптурний хвіст тропічного кольору з омбре плавниками! ьні обручі на голову, виготовлені в океанічному стилі, доповнюють яскраве, вибілене волосся.
Діти можуть зібрати всю колекцію лялечок-русалок, щоб надихатися історіями дружби та уявляти фантастичні світи.
Казкові ляльки Barbie стануть чарівним подарунком для дітей від 3 років!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 32 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HRR02 |
| Вага | 0.2 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЭД | 9503002100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Серія | Дримтопія |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 0194735183708 |
- Ціна: 616 ₴


