-33%


Інтерактивна іграшка Pugs at Play Далматин Spotty (ST-PAP02)
758 ₴
509 ₴
- В наявності
- Код: ST-PAP02
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чарівний інтерактивний далматин SPOTTY від Pugs at Play стане найкращим другом для вашої дитини!
Ця мила собачка вміє гавкати, ходити та виляти хвостиком, створюючи реалістичну атмосферу гри та даруючи безліч позитивних емоцій.
SPOTTY не тільки розважає, а й сприяє розвитку важливих навичок, як-от дрібна моторика, візуально-моторна координація та соціальні навички. Ця інтерактивна іграшка також стимулює творчі здібності дитини, роблячи гру ще цікавішою та кориснішою.
Вік: від 3 років.
Ця мила собачка вміє гавкати, ходити та виляти хвостиком, створюючи реалістичну атмосферу гри та даруючи безліч позитивних емоцій.
SPOTTY не тільки розважає, а й сприяє розвитку важливих навичок, як-от дрібна моторика, візуально-моторна координація та соціальні навички. Ця інтерактивна іграшка також стимулює творчі здібності дитини, роблячи гру ще цікавішою та кориснішою.
Вік: від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pugs at Play |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 17 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST-PAP02 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Вага | 0.3 кг |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Звуки/молодоїди | Да |
| Код УКТВЭД | 9503004900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Підкатегорія (АФК) | Інтерактивні іграшки |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Штрихкод | 791115722337 |
- Ціна: 509 ₴


