Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобіль OFF-ROAD CRAWLER на р / у PRIME 1:14 червоний доставить вашій дитині масу незабутніх вражень від динамічною, захоплюючої гри!
Завдяки якісній гумі, з якої виготовлені шини, модель автомобіля підкорить будь-які дороги на планеті
Автомобіль оснащений за останнім словом іграшкової техніки:
- він має залежну пружинну підвіску позашляховика,
- імітацію міжосьового диференціала,
- кульові опори
- реактивні тяги.
Такі характеристики дозволяють автомобілю OFF-ROAD CRAWLER WHERE THE TRAIL ENDS імітувати маневри справжньої машини, забезпечувати стійкість і краще зчеплення автомобіля з дорогою.
Особливості:
- масштаб - 1:14
- корпус - металевий
- радіус дії пульта - 50 м
- час роботи - 15 хвилин (залежить від стилю керування).
- час зарядки - 2,5 г. Червоний індикатор продовжуватиме світитися навіть після повної зарядки акумулятора
- живлення -3 батарейки типу АА для пульта управління (в комплект не входять) 7.2V акумулятор.
Машинки на радіоуправлінні Sulong Toys дозволяють розвинути у дитини
• вміння грати
• сприйняття простору
Рекомендовано для дітей у віці старше 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sulong Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 7 до 10 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Радіус дії | 50 м |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Час зарядки акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
- Ціна: 1 255 ₴



