Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ьний дитячий автомобіль, який забезпечить веселий та безпечний відпочинок кожної дитини. Еко-мобіль має велику спинку, зручне сидіння та привабливі наклейки на капоті. Машинка-толокар вплине на уяву та фізичні здібності дитини. Має ьний дизайн. Виготовлена із високоякісного матеріалу. Відповідає всім стандартам безпеки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 55 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 12 міс. |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 449 ₴




