Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий дитячий автомобіль для прогулянок має велику та надійну спинку, зручне сидіння та ьні наклейки, сподобається кожному малюку. Машинка допоможе розвинути моторику рук, увагу, координацію рухів та спритність. Виготовлена із високоякісного матеріалу. Відповідає всім стандартам безпеки. Машинка виконана у приємному помаранчевому кольорі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 44 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 65 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 689 ₴





