Не просто спортивна машинка для малюка, а справжній болід для майбутнього гонщика з сучасним дизайном та пищавкою на кермі.
ний спортивний дизайн, яскраві кольори та цікаві наліпки неодмінно привернуть увагу батьків та сподобаються малюкам. Автомобіль надійний, міцний, практичний та зручний.
Ергономічний дизайн розрахований для малюків вже від 1-го року. Спинка надає додаткову підтримку діткам під час їзди. На машинці поворотне кермо для маневрування, а сигнальна кнопка для сповіщення пішоходів та інших автомобілістів. Так їзда на автомобілі набуває максимальної реалістичності.
Іграшка "Автомобіль для прогулянок ТехноК" стане надійним другом для Вашого малюка та принесе море радості під час ігор вдома та надворі.
Максимальне навантаження - 20 кг.
Для дітей від 1-го року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 65 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 12 міс. |
| Стать | Для хлопчиків |
- Ціна: 589 ₴








