
Машинка-каталка ТМ Doloni "Автошка" з музичним кермом, ПДР, рос,укр (0142/02(013117/R,U/02))
609 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0142/02_mult
+380 (73) 678-14-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ьний салатово-синій автомобіль для катання "Автошка" вразить кожного малюка своєю привабливістю і зручністю. Авто має потужні колеса, які забезпечують стійкість машинки; кермо з кнопками, при натисканні яких лунають різні звуки і наклейкою спідометра; надійну спинку. Під сидінням розташований багажник для речей малюка. Використання машинки буде розвивати координацію рухів, уважність, витривалість, азарт.
Особливості:
- Загоряються лампочки на кермі - 3 лампочки у вигляді світлофора;
- Розповідає ПДР і співає пісеньку, на кермі 8 музичних кнопок;
- Передні колеса повертаються;
- Зручний багажник під сидінням;
- Ввысокая спинка, на яку малюк може спиратися;
- Спереду і ззаду упори від перевертання;
- Максимальне навантаження: 30 кг
- Висота сидіння від підлоги 25 см
- Колеса – діаметр 17 см, товщина 7,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 40 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 56 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 30 кг. |
| Стать | Унісекс |
| Мова | Український |
- Ціна: 609 ₴

