Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бассейн каркасний "Качиний риф".
Характерики:
- об'єм - 218 л,
- розміри - 122*25 см,
- Вага - 1,04 кг,
- матеріал - вініл,
- товщина - 0,32 мм,
- Будова басейну - тверда надпрочна боковина з ПВХ + міцне вінілове дно.
- Упаковка - коробка.
Розмір у пакунку:
Ширина: 18
Довжина: 18
Висота: 49
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 122 см |
| Довжина | 109 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 124 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміщення | У приміщенні |
| Тип | Будиночок |
- Ціна: 419 ₴





