
Надувний квадратний басейн "Морське дно" зі знімним дахом, Intex (57470)
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 57470
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн квадратний зі знімним дахом
Упаковка - коробка.
Характеристики:
- об'єм - 345 л,
- розмір 157х157 см,
- фактична висота - 122 см,
- Висота борту - 40 см
- вага - 3,79 кг,
- навіс від сонця (знімний)
- матеріал - вініл,
- товщина матеріалу - 0,25 мм,
- Злив для води.
Цей чудовий надувний басейн intex 57470 стане справжньою фортецею для вашого дитини в спекотний літній південь. Знімний надувний тент захистить від сонячних променів і зробить перебування в байкові насправді комфортним і безпечним.
Міцний вініл - гарантія довговічності, зовнішні борту моделі прикрашають мешканці підводних глибин. Купівля перетвориться на західне пригоду, варто тільки встановити бейн в підходящому місці вашого двору. Якість і зручність у використанні цього ьно бійна підкуповують.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 157 см |
| Об`єм | 345 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 157 см |
- Ціна: 1 299 ₴


