
Надувний батут-ігровий центр "Jump-O-Lene" 174х174х112 см, Intex (48260)
3 059 ₴
- В наявності
- Код: 48260
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Батут дитячий,
- розмір 174x174x112 см.,
- дітям від 3 років,
- Intex,
- 48260.
М'яка, абсолютно безпечна конструкція. Високі борти для запобігання падіння.
Поверхня подушки для стрибків Виготовлена з дуже міцного вінілу, який витримує до 54 кілограм (одночасні стрибки двох діток)
Має вбудований виступ, щоб сидіти або грати.
Бокові стінки мають вставку з сітки. Одна з них використовується як двері.
Наповнивши іграшку м’ячиками, ви можете перетворити її на сухий басейн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 112 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 174 мм |
| Максимальна вага | 54 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 174 мм |
- Ціна: 3 059 ₴




