Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диво - батут intex 48267 Recreation Corp. "ORIGINAL JUMP-O-LENE" зроблений із спеціального матеріалу, який забезпечить міцність та довговічність виробу. B ньому можуть пустувати діти дошкільного віку. Відмінне рішення проблеми як розважити юних домочадців. Адже в такому надувному батуті можна і не помітити, як день пролетів настільки весело і цікаво! Конструкція вбереже дитину від травм і падінь, створить максимум комфорту від перебування в ньому. Розвинути координацію і поліпшити загальний фізичний стан малюка допоможе батут intex 48267
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 69 мм |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальна вага | 60 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 209 мм |
- Ціна: 1 729 ₴




