Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац Intex Classic Downy Bed - класична модель, простий і економічний варіант для будинку або подорожей. Він досить компактний в складеному вигляді, що зручно для зберігання і транспортування.
Флокіроване (що нагадує на дотик оксамит), щільне покриття поверхні матраца утримує постільна білизна від скочування і сповзання, а так само забезпечить приємні тактильні відчуття.
Основні характеристики:
Розміри: 152x203x22 см (Висота спального місця: 22 см)
Максимальне навантаження: 273 кг
Матеріал зверху: вініл 0.52 мм з вологостійким покриттям флокированним
Матеріал з боків: вініл 0.38 мм
Матеріал знизу: вініл 0.38 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Максимально допустиме навантаження | 210 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
- Ціна: 402 ₴



