Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий центр "Весела рибалка". Яскравий і багатофункціональний дитячий центр "Весела рибалка" Intex 57162 оснащений усіма необхідними елементами.
В комплекті:
2 рибки,
надувна вудка,
6 м'ячиків для надувний стінки.
Ну і найвеселіше - пальмовий розпилювач! Досить підключити садовий шланг і подати воду, щоб пальма перетворилася в джерело прохолодної води.
Максимальна допустима навантаження 81 кг.
дітям від 3 років,
висота бортиків 13 см,
обсяг 182 літра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 99 мм |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 218 мм |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 188 мм |
- Ціна: 1 899 ₴





