Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найцікавіший центр складається з двох неглибоких басейнів з гіркою, фонтанчиком і двома надувними льодяниками, в якому дитина може годинами проводити час, рятуючись від спекотної літньої спеки.
Особливості:
1. фонтан працює від кодового шлангу;
2. знімна водна гірка;
3. висота бортика 14 см;
4. товщина матеріалу 0.3 мм
B кoмплeкті
1. Iгpoвoй цeнтp - 1 шт.
2 нaдувa гіpкa - 1 шт.
3. шapики - 6 шт.
Об'єм - 206 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 130 мм |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 295 мм |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 191 мм |
- Ціна: 2 499 ₴





