Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Для дітей віком від 14 років
• Розмір 160х85см
• Матрац із вінілу, товщина 0.30мм
• Прозорий верх з різнобарвними ребрами
• 2 кольори: перламутровий срібний та синій
• 2 повітряні камери
• Підсклянник для напоїв
• Зручна спинка та підлокітники
• Ремонтний комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
- Ціна: 479 ₴




