Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац серії Downy зеленого кольору, виготовлений з водонепроникного ПВХ, має оксамитовий верх, з якого не зісковзує простирадло. Спеціальна система перегородок дозволяє до мінімуму скоротити проминание ліжка. Hacoc накачує і спускає повітря, регулюючи жорсткість ліжка.Такі матраци зазвичай використовуються для туризму (на риболовлі, у поході або на пікніку), a також в якості тимчасового або додаткового спального місця в міських квартирах, на дачі і т. п. B надувний матрац вбудований ножний насос, за допомогою якого він надувається всього за 2 хвилини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 76 мм |
- Ціна: 352 ₴





