Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
ьні підвісні гойдалки 3 в 1 прекрасно підійдуть для дітей абсолютно різної вікової категорії.
ьні підвісні гойдалки 3 в 1 прекрасно підійдуть для дітей абсолютно різної вікової категорії.
Режим 1. Крісло-гойдалка з ременем безпеки для дітей віком від 1.5 до 3-х років.
Режим 2. Крісло-гойдалка без Т-образної деталі з ременем безпеки для дітей від 3-5 років.
Режим 3. Сидіння для катання для дітей від 5 до 12 років.
Оссобиности:
- Гойдалки виготовлені з пластику й мають незвичайну форму. З боків сидіння, а також в середині встановлені захисні бортики, які малюк буде використовувати в якості власників.
- Сидіння з високою спинкою і зручною сидушкою дозволить дитині відчувати себе комфортно під час катання.
- Встановити гойдалки до місця кріплення можна за допомогою карабінів. Довжину гойдалки можна регулювати завдяки подовженню або зменшення тросса через карабін.
Максимальне навантаження: 30 кг
Діаметр тросів: 10 мм
Максимальна висота тросса: 100 см
Розмір гойдалки: 40 см × 32 см × 40 див.
Розмір сидіння 27х29х35
Упаковка: Пакет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фламінго |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Мінімальний вік дитини | 1 лет |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
- Ціна: 269 ₴




