Цей набір для творчості від 4М підійде всім охочим навчитися в'язати гачком. Ви створите яскраву підставку під чашку, красиву декоративну серветку і модну сумочку.
Це прекрасна можливість почати займатися рукоділлям. Спочатку ви маєте навчитися правильно тримати пряжу і гачок, а потім освоїти кілька простих технік: ланцюжок, одиночне і подвійне в'язання. В інструкції наведені не лише докладні описи, а й кольорові ілюстрації, які допоможуть впоратися із завданням.
Потім почнеться найцікавіше! Ви навчитеся вив'язувати кола, квіти і ні квадрати, з яких зможете створити свої перші вироби.
Набір для творчості з серії Crafts підійде дівчатами від 8 років. Він розвиває винахідливість, дрібну моторику, колірне сприйняття, тактильні відчуття і творчі здібності.
У наборі
- Гачки для в'язання – 2 шт.
- Пластикова голка – 1 шт.
- Мотки з кольоровими нитками – 7 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 8 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-02737 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Кількість елементів (шт.) | 3 |
| Матеріал | тек, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156027375 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 10 ₴










