
Набір для вишивання 10 способами 4M (00-02763)
653 ₴
- В наявності
- Код: 00-02763
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опануйте 10 видів вишивальних швів і створіть дві речі ручної роботи з набором для творчості 4М. Одну з вишивок можна перетворити на невелику подушечку, а другу – на сумочку. У вас вийдуть вишиті різнокольорові сова і метелик.
У комплекті від 4М є все необхідне для рукоділля. Додатково потрібні лише ножиці. У докладній інструкції з ілюстраціями описані 10 різних видів швів і покрокове створення подушечки і сумочки. Для початку потренуйтеся вишивати на клаптику тканини, щоб фінальна робота вийшла охайною. Вишивайте метелика та сову за схемами або вигадайте власні візерунки. Для набивання подушечки в наборі є м'який матеріал. Річ ручної роботи додасть затишку кімнаті або стане чудовим подарунком друзям і близьким.
Такий набір із серії Crafts буде цікавий дівчатам від 8 років молодшої школи. Вишивання розвиває творчі здібності, уяву, дрібну моторику, естетичний смак, вміння поєднувати кольори. Цей набір для творчості у 2014 році отримав дві нагороди в США як «Краща творча розвага» та «Краща іграшка».
У наборі
У комплекті від 4М є все необхідне для рукоділля. Додатково потрібні лише ножиці. У докладній інструкції з ілюстраціями описані 10 різних видів швів і покрокове створення подушечки і сумочки. Для початку потренуйтеся вишивати на клаптику тканини, щоб фінальна робота вийшла охайною. Вишивайте метелика та сову за схемами або вигадайте власні візерунки. Для набивання подушечки в наборі є м'який матеріал. Річ ручної роботи додасть затишку кімнаті або стане чудовим подарунком друзям і близьким.
Такий набір із серії Crafts буде цікавий дівчатам від 8 років молодшої школи. Вишивання розвиває творчі здібності, уяву, дрібну моторику, естетичний смак, вміння поєднувати кольори. Цей набір для творчості у 2014 році отримав дві нагороди в США як «Краща творча розвага» та «Краща іграшка».
У наборі
- П'яльці – 1 шт.
- Полотна для вишивання – 3 шт.
- Схеми вишивки – 2 шт.
- Мотки ниток для вишивання – 6 шт.
- Пластикові голки – 2 шт.
- Набивка – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-02763 |
| Вага | 0.21 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Вікова група | Від 8 років |
| Уява | 1 |
| Висота | 8 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | тек, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | Crafts |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156027634 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 653 ₴








