Створіть кольорові магніти або прикраси за допомогою формочок і гіпсу, пензля і фарб із набором для творчості від 4M Морські мешканці. Зробіть і розфарбуйте рибок, черепаху, морських зірок і коника.
За інструкцією розчиніть пакетики з гіпсом у воді в зазначених пропорціях. Помішайте і залийте в форми. Для отримання прикрас у свіжі заготовки вкладіть булавки. Після затвердіння дістаньте вироби, просушіть і розфарбуйте. На інші фігурки наклейте магніти, розрізавши магнітну стрічку. В інструкції є поради по змішуванню фарб для отримання нових відтінків, запобіжні заходи.
Заняття з набором для дитячої творчості від 4М серії Mould & Paint розвивають дрібну моторику, художні навички, уяву. Вироби стануть неповторними прикрасами для куртки, рюкзака, холодильника або ьними подарунками для друзів і близьких. Комплект підходить дітям від 5 років.
Комплектація:
- 2 пакетика з гіпсом,
- шаблон з 6 формами для лиття,
- набір фарб,
- пензлик,
- магнітна стрічка,
- 2 булавки,
- інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03511 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Mould & Paint |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156035110 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 388 ₴











