Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть магніти і прикраси у вигляді чарівних блискучих фей. Набір для творчості від 4М надасть для цього все необхідне, залишиться додати лише натхнення!
Зроби і розфарбуй – прекрасний варіант домашнього дозвілля. Розведіть гіпсовий порошок водою відповідно до інструкції. Не додавайте занадто багато рідини, інакше фігурка не застигне. Вилийте масу у формочки і помістіть на деякі з них булавки. Коли фігурки затвердіють, прийде час їх розфарбувати! Використовуйте базові кольори з набору і створюйте нові відтінки, змішуючи за схемою в інструкції. Не забудьте посипати фей блискітками, доки фарба не висохла!
Щоб зробити магніти, розріжте магнітну стрічку на частини, зніміть захисну плівку і прикріпіть до фігурок. Сувеніри ручної роботи готові прикрашати холодильник!
У деякі набори серії Mould & Paint входять фарби, що світяться в темряві. Зберіть усю колекцію!
Цей набір для творчості підійде дітям від 5 років. Він розвиває уяву, колірне сприйняття, емоційне благополуччя і творчі здібності.
У наборі:
Зроби і розфарбуй – прекрасний варіант домашнього дозвілля. Розведіть гіпсовий порошок водою відповідно до інструкції. Не додавайте занадто багато рідини, інакше фігурка не застигне. Вилийте масу у формочки і помістіть на деякі з них булавки. Коли фігурки затвердіють, прийде час їх розфарбувати! Використовуйте базові кольори з набору і створюйте нові відтінки, змішуючи за схемою в інструкції. Не забудьте посипати фей блискітками, доки фарба не висохла!
Щоб зробити магніти, розріжте магнітну стрічку на частини, зніміть захисну плівку і прикріпіть до фігурок. Сувеніри ручної роботи готові прикрашати холодильник!
У деякі набори серії Mould & Paint входять фарби, що світяться в темряві. Зберіть усю колекцію!
Цей набір для творчості підійде дітям від 5 років. Він розвиває уяву, колірне сприйняття, емоційне благополуччя і творчі здібності.
У наборі:
- Пакетик із гіпсом – 1 шт.
- Шаблон із 6 формами – 1 шт.
- Булавки – 2 шт.
- Набір фарб – 1 шт.
- Пензлик – 1 шт.
- Магнітна стрічка – 1 шт.
- Пакетик із блискітками – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03524 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Mould & Paint |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156035240 |
| Мова друкарської інструкції | русский |
| ы | 4M |
- Ціна: 322 ₴






