Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть магніти або брошки у вигляді русалок із набором для творчості від 4M. Вони можуть блищати! У комплекті є все необхідне: гіпсовий порошок, форми для лиття, фарби, блискітки, пензлик, гнучкий магніт, безпечні булавки, інструкція.
Перед початком творчого заняття "зроби і розфарбуй" накрийте стіл клейонкою, надіньте старий одяг, приготуйте воду. Розчиніть гіпсовий порошок у воді, як зазначено в інструкції. Вимішайте і залийте у форми. Щоб вийшли брошки, вкладіть булавки в свіжі заготовки. Видавіть вироби з формочок після затвердіння, добре просушіть їх.
А тепер найцікавіше етап! Проявіть креативність і перетворите білі гіпсові фігурки в яскравих і симпатичних русалочок за допомогою фарб, пензлика і ваших ідей. В інструкції є рецепти по змішуванню фарб. Усього з п'яти основних кольорів можна отримати вісім нових відтінків. Доки фарба не висохла, посипте русалок блискітками. Для отримання магнітів на холодильник, розріжте магнітну стрічку, зніміть захисну плівку і приклейте до фігурок зі зворотного боку.
Комплект для творчості сподобається дівчаткам від 5 років. Із набором серії Mould & Paint добре розвивати дрібну моторику, художні навички, уяву, колірне сприйняття. Вироби можна дарувати друзям, прикрашати ними куртку, рюкзак або кріпити на холодильник.
У наборі:
- 2 пакетики з гіпсом,
- пакетик із блискітками,
- шаблон із 6 формами для лиття,
- набір фарб,
- пензлик,
- магнітна стрічка,
- 2 булавки,
- інструкція.
Перед початком творчого заняття "зроби і розфарбуй" накрийте стіл клейонкою, надіньте старий одяг, приготуйте воду. Розчиніть гіпсовий порошок у воді, як зазначено в інструкції. Вимішайте і залийте у форми. Щоб вийшли брошки, вкладіть булавки в свіжі заготовки. Видавіть вироби з формочок після затвердіння, добре просушіть їх.
А тепер найцікавіше етап! Проявіть креативність і перетворите білі гіпсові фігурки в яскравих і симпатичних русалочок за допомогою фарб, пензлика і ваших ідей. В інструкції є рецепти по змішуванню фарб. Усього з п'яти основних кольорів можна отримати вісім нових відтінків. Доки фарба не висохла, посипте русалок блискітками. Для отримання магнітів на холодильник, розріжте магнітну стрічку, зніміть захисну плівку і приклейте до фігурок зі зворотного боку.
Комплект для творчості сподобається дівчаткам від 5 років. Із набором серії Mould & Paint добре розвивати дрібну моторику, художні навички, уяву, колірне сприйняття. Вироби можна дарувати друзям, прикрашати ними куртку, рюкзак або кріпити на холодильник.
У наборі:
- 2 пакетики з гіпсом,
- пакетик із блискітками,
- шаблон із 6 формами для лиття,
- набір фарб,
- пензлик,
- магнітна стрічка,
- 2 булавки,
- інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03526 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Mould & Paint |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156035264 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 362 ₴







